24.9.2020 Plzeň kavárna U Ježíška ( Chuť )

16.9.2020 Plzeň Anděl ( Crossroad bros. )

5.9.2020 Hradčany ( Spolucestující, Flaxa )

5.9.2020 K.Vary Good fest ( Crimson Fields )

27.8.2020 Plzeň ACW ( Spolucestující, JednaJeden )

26.8.2020 Plzeň Festival na ulici ( Crimson fields)

23.8.2020 Plzeň Festival na ulici ( Crimson Fields )

22.8.2020 Plzeň Raven fest ( Paheyl )

21.8.2020 Kralovice kemp ( Chuť )

19.8.2020 Klatovy Klatovské léto ( Paheyl )

15.8.2020 Baldov festival ( Paheyl )

1.8.2020 Vchynice ( Baddy band )

30.7.2020 Plzeň Paměť národa ( Kamil&friends )

25.7.2020 Pátek Zámek ( Baddy band )

18.7.2020 Řepčice ( Baddy band )

14.7.2020 Plzeň Anděl ( Crimson Fields, Kamil&friends )

10.7.2020 Plzeň Pohoda ( Paheyl, Chuť )

27.6.2020 Skalice Pod Kaštanem ( Paheyl, Baddy band )

19.6.2020 Ostrov Mklub ( Chuť )

13.6.2020 Chotiměř ( JednaJeden )

30.5.2020 Rábí ( Spolucestující )

29.5.2020 Beroun klub Prdel ( Paheyl )

23.5.2020 Hostouň Perlák ( Spolucestující )

8.5.2020 Pátek - soukr. akce ( Baddy Band )

6.3.2020 Plzeň Pod Lampou ( Crimson Fields )

5.3.2020 Plzeň HiFi ( Kamil and Friends )

28.2.2020 Plzeň ACW ( Spolucestující )

22.2.2020 Plzeň ACW ( Paheyl )

3.2.2020 Plzeň Vinyl ( Kamil and Friends )

31.1.2020 Skalice - pod kaštanem ( Baddy band )

23.1.2020 Plzeň Anděl ( Crimson Fields )

18.1.2020 Klatovy ( Crimson Fields )

17.1.2020 Třemošná - soukromá akce ( Crimson Fields )

8.1.2020 Plzeň Hifi ( Crimson Fields )

4.1.2020 Nýřany - soukromá akce ( Spolucestující )

28.12.2019 Schorndorf (DE) Daimler Eck( Crimson Fields )

22.12.2019 Plzeň ACW ( Paheyl - akusticky )

21.12.2019 Domažlice Loď Roman ( Crimson Fields )

19.12.2019 Plzeň Vinyl ( Kamil and Friends )

14.12.2019 Tlučná jarmark ( Tlučňáci )

7.12.2019 Lobzy Střelnice ( Crimson Fields )

4.12.2019 Plzeň Vinyl ( Paheyl )

25.11.2019 Plzeň otevření NESEBE.store( Crimson fields )

23.11.2019 Plzeň ACW ( Paheyl )

16.11.2019 Plzeň ACW - křest CD ( Spolucestující )

16.11.2019 Katovice ( Crimson Fields )

13.11.2019 Plzeň Jazz ( Crimson Fields )

7.11.2019 Plzeň Vinyl ( Kamil and Friends )

29.11.2019 Plzeň soukromá akce ( Crimson Fields )

27.10.2019 Kozly ( Baddy band )

12.10.2019 Plzeň Černá ovce ( Crimson Fields, Kamil&Friends )

10.10.2019  Praha  Vagon ( Chuť )

4.10.2019 Plzeň Pod Lampou ( Chuť )

28.9.2019 Lovosice Václavská pouť ( Chuť )

20.9.2019 Líšťany - soukromá akce ( Chuť )

14.9.2019 Rabštejn ( Spolucestující )

14.9.2019 Chlum rozhledna ( Spolucestující )

13.9.2019 Praha proDobro fest ( Paheyl )

7.9.2019  Sokolov  Hornické slavnosti ( Chuť )

2.9.2019 Plzeň vinyl ( Kamil and Friends )

30.8.2019 Plzeň Šach Mat ( Paheyl )

17.8.2019 Hradiště ( Crimsons Fields )

16.8.2019 Tachov ( Crimson Fields )

11.8.2019 Plzeň Host´n´Host ( Chuť )

10.8.2019 Domažlice ( Crimson Fields )

9.8.2019 Libochovice pouť ( Baddy band )

2.8.2019 Lovosice hudební večery ( Chuť )

13.7.2019 Mariánské Lázně  SpaRun ( Chuť )

12.7.2019 Kralovice Kemp ( Chuť )

6.7.2019 Kralovice ( Paheyl )

1.7.2019 Plzeň Vinyl ( Kamil and friends )

29.6.2019 Tlučná - pouť ( Tlučňáci )

22.6.2019 Hutě Pod Třemšínem ( Crimson Fields )

15.6.2019 Chříč - slavnosti ( Chuť )

14.6.2019 Plzeň Šach Mat ( Chuť )

8.6.2019 Domažlice Baldovská pářka ( Paheyl )

7.6.2019 Bělá ranč Perlák ( Spolucestující )

1.6.2019 Rábí ( Spolucestující )

31.5.22019 Šťáhlavy Kozel ( Crimson Fields )

29.5.2019 Plzeň Anděl ( Crimson fields )

25.5.2019 Plzeň ACW ( Paheyl ) - akusticky

18.5.2019 Březín ( Crimson Fields, Kamil and friends )

18.5.2019 Plzeň AIMTEC open race ( Kamil nad friends )

11.5.2019 Žihle pouť ( Chuť )

10.5.2019 Senec ( Spolucestující )

26.4.2019 Ostrov M klub ( Chuť )

10.4.2019 Plzeň Vinyl ( Paheyl )

8.4.2019 Praha Vagon ( Chuť )

15.3.2019 Plzeň Valhalla ( Paheyl, Crimson Fields )

7.3.2019 Plzeň Zach´s pub ( Crimson Fields )

23.2.2019 Plzeň Pod Lampou ( Paheyl, Chuť )

22.2.2019 Bělá Nad Střelou ( Spolucestující )

15.2.2019 Němčice ( Spolucestující )

11.2.2019 Praha Vagon ( Chuť )

19.1.2019 Plzeň Alšovka - uzavřená spol. ( Paheyl )

18.1.2019 Karlovy Vary Paderewski ( Chuť ) 

12.1.2019 Plzeň Bolevec - uzavřená spol. ( Spolucestující)

5.1.2019 Hostouň Ranč Perlák ( Spolucestující )

31.12.2018 Plzeň Valhalla( Spolucestující )

30.12.2018 Plzeň pivnice u Pietasu( Spolucestující )

29.12.2018 Tlučná Na Schůdkách ( Tlučňácí )

15.12.2018 Tlučná Jarmark ( Tlučňácí )

14.12.2018 Plzeň Saloon ( Paheyl - akusticky  )

7.12.2018 Plzeň Karlov ( Flaxa - záskok )

1.12.2018 Plzeň Alšovka( Paheyl - akusticky )

3.11.2018 Bělá Nad Střelou ( Spolucestující )

24.10.2018 Plzeň Anděl ( Chuť )

13.10.2018 Plzeň  Karlov ( Paheyl, Spolucestující )

13.102018 Plzeň Éčko ( Spolucestující )

6.10.2018 Hradec Králové Letiště ( Spolucestující )

28.9.2018 Lovosice Václavská pouť( Chuť )

15.9.2018 Rabštejn ( Spolucestující )

14.9.2018 Plzeň Šach Mat ( Paheyl )

1.9.2018 Kozolupy  festival(Chuť )

31.8.2018 Plzeň Šach Mat ( Chuť )

25.8.2018 Rábí ( Spolucestující )

24.8.2018 Plzeň Valhalla ( Spolucestující )

18.8.2018 Loza ( Spolucestující )

15.8.2018 Klatovy Náměstí ( Paheyl )

11.8.2018 Sokolov ( Chuť )

4.8.2018 Šťáhlavy Úslava Fest ( Paheyl )

20.7.2018 Dobříč ( Chuť )

14.7.2018 Líně ( Paheyl )

13.7.2018 Lovosice ( Chuť )

11.7.2018 Klatovy Náměstí ( Chuť )

7.7.2018 Horní Bříza - soukromá akce  ( Spolucestující )

6.7.2018 Kralovice Kemp ( Chuť + Paheyl )

29.6.2018 Bukovec ( Flaxa ) - záskok

23.6.2018 Plzeň Valhalla ( Paheyl )

15.6.2018 Plzeň Náplavka ( Chuť )

9.6.2018 Baldov Festival ( Paheyl )

8.6.2018 Plzeň  Pod Lampou ( Paheyl )

2.6.2018 Hejná Hejnský žebřík ( Spolucestující )

26.5.2018 Plzeň Bory Evropský den sousedů ( Flaxa ) 

26.5.2018 Plzeň Slovany Evropský den sousedů ( Flaxa ) 

26.5.2018 Újezd Evropský den sousedů ( Flaxa )

5.5.2018 Plzeň Plaza ( Chuť )​ 

20.4.2018 Plzeň Valhalla ( Spolucestující )

6.4.2018 Plzeň Alcatraz ( Paheyl )

31.3.018 Plzeň HiFi ( Flaxa ) - záskok, akusticky

17.3.2018 Plzeň HiFi ( Paheyl ) - akusticky

9.3.2018 Plzeň Valhalla ( Paheyl )

22.2.2018 Plzeň Anděl ( Chuť )

2.2.2018 Ostrov ( Chuť )

27.1.2018 Němčice ( Spolucestující )

13.1.2018 Plzeň Alfa - uzavřená společnost

13.1.2018 Plzeň ( spolucestující )

8.1.2018 Praha Vagon ( Chuť )

31.12.2017 Rejštejn ( Spolucestující )

28.12.2017 Plzeň Anděl ( Chuť )

14.12.2017 Plzeň nám. Republiky ( Chuť )

25.11.2017 Plzeň Hifi ( Paheyl - akusticky )

24.11.2017 Tlučná ( Spolucesttující ) 

11.11.2017 Letkov ( Spolucestující )

9.11.2017 Plzeň Anděl ( Paheyl )

4.11.2017 Plzeň Pod Lampou ( Paheyl )

27.10.2017 Újezd ( Paheyl )

25.10.2017 Plzeň Anděl ( Chuť )

21.10.2017 Plzeňská noc DPL ( B.O.D )

13.10.2017 Beroun Prdel ( Paheyl )

19.9.2017 Plzeň Anděl ( B.O.D )

16.9.2017 Všeradice ( Paheyl )

10.9.2017 Plzeň Host&Host ( Chuť )

26.8.2017 Plzeň Sportmanie ( Chuť )

18.8.2017 Plzeň Fajn oupn-ér ( Spolucestující ) 

11.8.2017 Dobříč ( Chuť )

22.7.2017 Plzeň Šach Mat ( Chuť )

15.7.2017 Plzeň Pohoda ( B.O.D )

14.7.2017 Rabštejn ( záskok  Spolucestující )

8.7.2017 Kralovice Kemp ( Chuť )

6.7.2017 Plzeň Pohoda ( Mischa a Tommy )

1.7.2017 Letkov ( záskok Spolucestující )

30.6.2017 Vodokrty ( záskok Spolucestující )

23.6.2017 Tupadly Rockle open ( Paheyl )

16.6.2017 Plzeň Náplavka ( Paheyl )

9.6.2017 Plzeň Náplavka ( Chuť )

20.5.2017 Plzeň Papírna ( live rap battle )

13.5.2017 Plzeň ACW ( Paheyl ) - akusticky

22.4.2017 Plzeň Šimerovka ( záskok Spolucestující )

15.4.2017 Klatovy U Košile ( Paheyl )

31.3.2017 Plzeň Pod Lampou ( B.O.D )

24.3.2017 Plzeň Šeříkovka ( Paheyl )

22.3.2017 Plzeň Pod Lampou ( Paheyl )

8.3.2017 Olomouc ( Paheyl )

25.2.2017 Plzeň ACW saloon ( Paheyl )

22.2.2017 Plzeň Anděl - 10 let ( Chuť )

18.2.2017 Radochovy ( Minuta ticha )

31.12.2016 Plzeň A.C.W. ( záskok Spolucestujíjcí )

10.12.2016 Znojmo GoGo ( B.O.D ) 

7.12.2016 Plzeň Lampa ( Chuť )

26.11.2016 Plzeň Jam ( B.O.D )

19.11.2016 Mar. Lázně Morisson ( B.O.D )

25.10.2016 Plzeň Anděl ( Chuť )

9.9.2016 Plzeň ACW salon ( záskok s kapelou Spolucestující )

27.8.2016 Plzeň Jam klub ( B.O.D )

26.8.2016 Plzeň Šach Mat ( Chuť )

15.8.2016 Plzeň Plaza ( Chuť )

12.8.2016 Dobříč ( Chuť ) 

23.7.2016 Roupov Koupaliště ( záskok s kapelou 50/50 )

22.7.2016 Kralovice kemp ( Chuť )

16.7. 2016 Plzeň Šach Mat - NATÁČENÍ KLIPU ( B.O.D )

8.7.2016 Praha KD Mlejn ( Chuť )

29.6.2016 Plzeň Šach Mat ( Chuť )

18.6.2016 Plzeň Kocábka ( Minuta ticha ) 

2.6.2016 Plzeň U Starého psa ( host kapely Cat's Eve )

28.5.2016 Křimice Evropský Den Sousedů ( host kapely Flaxa )

28.5.2016 Lobzy Evropský Den Sousedů ( host kapely Flaxa )

28.5.2016 Plzeň Evropský Den Sousedů ( host kapely Flaxa )

21.5.2016 Středokluky u Prahy ( Chuť )

5.5.2016 Plzeň zach's pub ( Chuť )

20.2.2016 Radochovy soukroma akce ( Minuta ticha )

6.2.2016 Plzeň Kocábka ( Minuta ticha )

29.1.2016 Plzeň Kalikovský mlýn ( Chuť ) 

27.12.2015 Plzeň vánoční koncert ( Chuť )

11.12.2015 Plzeň Jam club ( XO ) 

7.11.2015 Pláně Rozmetadlo Fest ( Chuť )

24.10.2015 Plzeň Kocábka ( XO )

20.10.2015 Plzeň Anděl ( Chuť )

17.10.2015 Česká Bříza ( Minuta ticha  ) 

12.9.2015 Dobřany soukromá akce ( Minuta ticha  )

4.9.2015 Plzeň Šach mat ( Chuť )

29.8.2015 Plánice festival ( Chuť )

16.8.2015 Plzeň Živá ulice ( Chuť )

31.7.2015 Dobříč Festival ( Chuť )

29.7.2015 Plzeň Sitcom bar ( B.O.D )

24.7.2015 Kralovice Kemp ( Chuť )

18.7.2015 Plzeň Kocábka ( Minuta ticha )

17.7.2015 Plzeň Šach mat ( Chuť )

10.7.2015 Plzeň Náplavka k světu ( B.O.D + host kapely Kumpani )

21.6.2015 Plzeň Kocábka ( Minuta ticha )

6.6.2015 Plzeň Buena Vista ( Chuť )

26.5.2015 Praha Rock Cafe ( host kapely Chuť ) 

7.2.2015 Mariánské Lázně MC Morrison (B.O.D)

23.1.2015 Plzeň Anděl ( NO GOOD OK )

29.12.2014 Plzeň Divadlo Pod lampou (NO GOOD OK)

19.12.2014 Plzeň Divadlo Pod lampou ( B.O.D )

13.12.2014 Plzeň ( B.O.D + XO  )

29.11.2014 Praha  007 (NO GOOD OK)

04.10.2014 Plzeň Pod Lampou (NO GOOD OK)

26.9.2014 Plzeň Underbridge Music Fest Pixlování 2014 (B.O.D)

16.8.2014 Plzeň Birthday Festival (NO GOOD OK)

12.8.2014 Plzeň Živá ulice (NO GOOD OK)

18.7.2014 Plzeň Pilsner music fest (NO GOOD OK)

24.5.2014 Praha Klubovna  (NO GOOD OK)

14.5.2014 Plzeň Papírna (NO GOOD OK)

10.4.2014 Praha Cross (NO GOOD OK)

13.2.2014 Plzeň Anděl (NO GOOD OK)

24.1.2014 Praha Café v Lese (NO GOOD OK)

21.12.2013 Znojmo GoGo (NO GOOD OK)

5.12.2013 Plzeň Pod Lampou  (NO GOOD OK) 

16.11.2013 Plzeň Pod lampou (B.O.D)

1.11.2013 České Budějovice (NO GOOD OK)

12.10.2013 Broumov (NO GOOD OK)

4.10.2013 Rokycany Paluba (NO GOOD OK)

28.9.2013 Česká lípa Progress (NO GOOD OK)

26.9.2013 Plzen Pixlování (B.O.D)

23.9.2013 Praha  Chapeau Rouge (B.O.D)

21.9.2013 Praha  Chapeau Rouge (NO GOOD OK)

20.9.2013 Strakonice Křemelka (NO GOOD OK)

14.9.2013 Plzeň Pod lampou (NO GOOD OK)

21.6.2013 Plzeň Zkrat (B.O.D)

18.6.2013 Plzeň Anděl (B.O.D)

15.6.2013 Plzeň Pod lampou (B.O.D) 

11.5.2013 Plzeň Neutral (B.O.D)

11.4.2013 Plzeň Pod Lampou-Múza (B.O.D)

30.3.2013 Plzeň Pohoda (B.O.D)

29.3.2013 Praha (B.O.D)

16.11.2012 Praha (NO GOOD OK)-LIMITLESS TOUR 2012

13.10.2012 Znojmo (NO GOOD OK)-LIMITLESS TOUR 2012

11.10.2012 Plzeň Zkrat bar (B.O.D)

9.10.2012 Plzeň (NO GOOD OK)-LIMITLESS TOUR 2012

6.10.2012 Písek (NO GOOD OK)-LIMITLESS TOUR 2012

18.8.2012 Plzeň JH (NO GOOD OK)

4.8.2012 Hradec u Stoda-Afterparty vol.2 (NO GOOD OK)

28.7.2012  Přichovice-festival Music session (NO GOOD OK)

20.7.2012 PLzeň Soukromá akce (B.O.D)

21.6.2012 Praha UNITED ISLANDS festival (NO GOOD OK)

9.6.2012 Nepomuk Nefestík (NO GOOD OK)

2.6.2012 Tisá  Rock on the Rocks festival  (NO GOOD OK)

4.5.2012 Plzeň Pod Lampou (NO GOOD OK)

23.4.2012 Praha Roxy-křest LUS3 (NO GOOD OK)

13.4.2012 Mariánské Lázně (NO GOOD OK)

14.4.2012 Praha Chapeau rouge (NO GOOD OK)

31.3.2012 Praha Palác Akropolis  (NO GOOD OK)

17.3.2012  Strakonice (NO GOOD OK)

3.3.2012   Praha  Lucky Lucky music bar (NO GOOD OK)

11.2.2012 Plzeň Pod lampou (NO GOOD OK)

21.1.2012  Ústí nad Labem Mumie (NO GOOD OK)

16.12.2011 Pzeň  Pod lampou (NO GOOD OK)

2.12 .2011Praha Chapeau Rouge  (NO GOOD OK)

4.11.2011 Znojmo  Gogo klub (NO GOOD OK)

29.10.2011 Plzeň Hip Hop party (B.O.D)

7.10.2011 Písek  Film fest (NO GOOD OK)

20.9.2011 Plzeň Anděl (NO GOOD OK)

17.6.2011 Plzeň Pod lampou (NO GOOD OK)

16.6.2011 Praha Rock kafe (NO GOOD OK)

11.06.2011 Brno Melodka (NO GOOD OK)

14.05.2011 Nepomuk Coffe shop (NO GOOD OK)

04.03.2011 Praha Rock kafé (NO GOOD OK)

18.01.2011 Praha Palác Akropolis (NO GOOD OK)

29.12.2010 Plzeň Pod lampou ( The Undercovers)

17.12.2010 Plzeň Pod lampou (SPACE FARMERS-ex The Hugo)

04.12.2010 Rokycany Kasíno (SPACE FARMERS-ex The Hugo)

27.11.2010 PLzeň K2 HIP HOP PARTY (B.O.D)

28.10.2010 Plzeň Neutral (The Undercovers)

11.09.2010 Plzeň Neutral (ONKEL KARL)

07.08.2010 Stod  Sunset  (ONKEL KARL)

23.07.2010 Plzeň Neutral (The Undercovers)

02.07.2010 Plzeň Neutral (The Undercovers)

30.06.2010 Plzeň Kandidátské léto  (The Undercovers)

25.06.2010 Plzeň Utopie fest (The Undercovers)

18.06.2010 Plzeň Pod lampou-Mladá muzika (The Undercovers)

12.06.2010 Plzeň Pod lampou-Div.finále Múza (The Undercovers)

09.06.2010 Plzeň Kandidátské léto  (The Undercovers)

28.05.2010 Plzeň Pod lampou (The Undercovers)

21.05.2010 Kozolupy Hospoda Korunka (The Undercovers)

13.05.2010 Praha Stadion Dukla (The Undercovers)

29.04.2010 Plzeň Pod lampou-Múza (The Undercovers)

09.04.2010 Plzeň Utopie rock (The Undercovers)

27.03.2010 Plzeň Jam klub (The Undercovers)

13.03.2010 Plzeň 100dolla (The Undercovers)

20.02.2010 Plzeň 100DOLLA-Unnamed fest  (The Undercovers)

05.02.2010 Plzeň Utopie klub(The Undercovers)

16.01.2010 Domažlice Moskyto (The Undercovers)

09.01.2010 Plzeň Music Club Neutral (The Undercovers)

23.12.2009 Plzeň Divadlo Pod lampou (The Undercovers)

19.12.2009 Plzeň Utopie Rock (The Undercovers)

16.12.2009 Plzeň Jam klub (The Undercovers)

13.11.2009 Rokycany Kasíno (The Undercovers)

12.11.2009 Plzeň Music klub WATT (The Undercovers)

07.11.2009 Plzeň klub Neutral (The Undercovers)

22.10.2009 Plzeň Music klub WATT (The Undercovers)

16.10.2009 Holýšov MC U Nováků (The Undercovers)

10.10.2009 Plzeň KD Šeříkovka (The Undercovers)

18.09.2009 Plzeň Music klub KRAJTA (The Undercovers)

27.08.2009 Plzeń Watt (The Undercovers)

21.08.2009 Plzeń Restaurace U šesti strun (The Undercovers)

25.07.2009 Plzeň Utopie Summer utopie fest (The Undercovers)

23.06.2009 Plzeň Divadlo Pod lampou (The Undercovers)

19.06.2009 Plzeň Mladá muzika (The Undercovers)

13.06.2009 Plzeň Pod lampou Divácké finále (The Undercovers)

06.06.2009 Plzeň Jam klub (The Undercovers)

02.06.2009 Plzeň Benešova zš-Akademie (The Undercovers)

22.05.2009 Valcha hospoda NA ZELENÝ (The Undercovers)

23.04.2009 plzeń Pod lampou-Múza (The Undercovers)

04.04.2009 Plzeň Jam klub (The Undercovers)

18.06.2008 Plzeň Mladá muzika (W.A.N)

© 2020 By Mike, verze 3.4

samolepka.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now