top of page

DrumLab: Anatolian cymbals

Baví mě postovat videa z mého "seriálu" DRUMLAB, kde představuji mé oblíbené nástroje. Dělám to hlavně jako zdroj inspirace. Měsíc jsem se pravidelně věnoval činelům, které už nějakou dobu používám. Samozřejmě najít vhodné činely je alchymie , ale sada se mi ustálila a tak vznikly tyto čtyři videa.

1) PASSION Platinum "14" Hi-Hat - První video a rovnou dle mého názoru to nejlepší z produkce Anatolian. Hi-Hat je pro mě nejdůležitějším činelem v sadě. Kdybych směl mít jen jeden činel, tak rozhodně Hi-Hat. A jestli Hi-Hat od Anatolian, tak jedině Passion platinum. Miluju ten krásný suchý zvuk, který neskutečně dobře reaguje i na ty nejmenší noty.

2) BARIS "18" Crash - Od hlavního crashe požaduji rychlý attack s delším dozvukem. Výhoda tohoto kousku je, že i přes razantnější zvuk zní skoro až "medově".

3) EXPRESSION "20" Ride - Postrach všech zvukařů v malých klubech. Proto ho často tlumím moongelem, abych to tolik nelezlo do všech mikrofonů. Jedná se o opravdu hlasitý činel. Průrazný zvuk přes pupík a temně dlouhý zvuk o hranu.... to je expression od Anatolian.

4) DIAMOND IMPACT "16" Crash, FX - Celkově mám rád vykousané činely od myší. Je to pro mne skvělý střed mezi crashem a chinou. Efektový činel okoření hru na bicí. Osobně chinu fakt nemám rád a myslím si že i zvukaři, či diváci v malém prostoru. Tento "efekťák" je skvělý doplněk k ostatním činelům.

Na mém youtube kanálu najdete i další testy v rámci seriálu DrumLab. Díky za přečtení a brzy u dalšího testování gearu.

Recent Posts
Archive
bottom of page