HUSÍ KŮŽE: melancholický

June 3, 2019

 Vybral jsem několik songů, které nejraději poslouchám při deštivém dni, přicházející zimou, nebo při zlomeném srdci. Nevím jak to máte vy, ale já při špatné náladě nedokážu poslouchat veselou hudbu, ale raději si prohloubím smutek. 

 

My Chemical Romance- Vampires Will Never Hurt You

 

 Kdo mohl tušit, že tato kapela pár let po vydání tohoto skvělého alba spustí doslova emo šílenství. Zmiňovaná píseň je definice tohoto kultu a při poslechu nastává velice temná husí kůže.

Placebo - Med

 

 Úvodní riff na mne působí ihned s velikou naléhavostí. Brian Molko a jeho specifický zpěv se dostane do všech pórů na těle a spustí mix euforie a úzkosti. Přesně tato píseň je ideální, když mám pocit, že celý svět je proti mě.

twenty one pilots: Car Radio

 

 Moc cením, že se do "elektronické" hudby dá vtisknout tolik emocí. "Někdo mi ukradl autorádio a teď tu musím sedět v tichu". Z pomalé a smutné části se song přelije do bezradného křičení. Občas si chce každý zakřičet, když je plný negativních pocitů.

Johnny Cash - Hurt

 

 Starý a nemocný rebel z Folsomské věznice dal tímto coverem s bohem. Bolestný život plný drog, slávy a osobních problémů - tak takhle vypadá obličej člověka, který má velké šrámy na srdci a ví, že mu moc času nezbývá. 

Blink-182 - I Miss You

 

 Možná až moc klišé, ale když se holka rozejde s klukem, tak vše jde stranou. Každý se někdy cítil, jakoby to by song pro něho. "Where are you?And I'm so sorryI cannot sleep I cannot dream tonight". 

Bring Me The Horizon - "Blessed With A Curse"

 

 A tímto to uzavřu. Při výběru těchto songů začínám mít melancholickou náladu. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

© 2020 By Mike, verze 3.4

samolepka.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now