top of page

Majk doporučuje: Kam v Plzni?


Pizzeria Da Pietro

Také jste milovníci pizzy? V Plzni máme tento skvost světové úrovně. Zažijete opravdu gastronomický zážitek. Zde se vaří z těch nejkvalitnější surovin dovozených z Itálie. Pec si nechali postavit od mistra přímo z Neapole, takž se vám na talíř dostane naprosto autentická neapolská pizza.

Papírna

Tento industriální prostor(y) je můj druhý domov. Napíši v bodech, co tento prostor např. nabízí.

- zkušebny

- kavárnu s domácími produkty

- koncerty a párty v patře

Konají se tu akce všech tipů. Od koncertů přes promítání, grilování až třeba po výstavy.

Anděl music bar

Jestli mít klubový koncert v Plzni, tak rozhodně Anděl. Zvukař Jarda Mixán a akustické vlastnosti prostoru vám zaručí ten nejlepší zvuk, jaký je na klubové scéně. Anděl je můj top klub pro hraní.

Perlová čajovna

Místo klidu, relaxu, vůně vynikajících čajů a bublání vodnic. Ve městě plných aut a hluku, vám čajovna poskytne úkryt. Dokážu tu být i několik hodin a nasávat meditační atmosféru. Můj typ: Čokoládový čaj s mlékem a medem, čerstvá pita se sýrem a banánová vodnice.

Ruined LIFE Tattoo

V Plzni je spousty míst, kde si nechat udělat kérku. Ale těch kvalitních míst už není tolik. Už několik let chodím k Monice Klímové. Velmi skvělá spolupráce, láska k práci a profesionalita. To jsou důvody, kvůli kterým nesmí toto studio chybět v těchto typech.

Musí se akorát počítat s čekáním na termín, jelikož mají opravdu hodně zájemců.

Recent Posts
Archive
bottom of page