Knižní tipy #5

June 4, 2017

Páté tipy nebudou nějak vyhraněné. Čtu docela dost knih, takže to bude takový průřez knih, které jsem četl nedávno a určitě stojí za zmínku.

 

ASYLUM - Madeleine Roux

 Kniha je zařazena do horor, literatura pro teen.....takže jsem váhal. Ale koupil jsem si ji už jenom kvůli obálce. První milé překvapení po otevření knih bylo zjištění, že kniha obsahuje spousty ne zrovna veselých fotografií z blázinců. Celkový děj není nakonec vůbec marný. Nenáročný horor, který umí postrašit a jako celek funguje skvěle.

 

SANCTUM - Madeleine Roux

 Pokračování, které obstálo zkouškou druhého dílu. Tempo se mi zdálo ještě vražednější, než v 

 předchozím díle. Děj se vrací na stejné místo a na svět se bere jedna záhada za druhou. Když člověk nic neočekává, tak je o to více mile překvapen.

 

 

OLTÁŘ Z KOSTÍ - Philip Carter

Původně jsem chtěl napsat o knize Andělé a Démoni od známého konspirátora Dana Browna. Celkově jeho díla jsou slepeniny všech záhad a konspiračních teorií. Ale co si budem povídat, je to poutavě napsané a u čtenáře to budí pocit nejistoty, jestli to není alespoň trochu pravda. Pak se mi dostala tato kniha do ruky a musím říc, že se mi líbila o mnoho víc než dílo Browna. Není zde tolik záhad, ale má to výborný spád a celkově to není tak kýčovité. Pokud máte rádi thrillery s příchutí náboženských sekt a záhad, tak kniha  rozhodně nezklame. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIMPSONOVI : FUTURAMA - PROPLETENÁ LAPÁLIE

 Matt Groening 

 

Naprosto luxusní vydání mých nejoblíbenějších kreslených seriálu. Kromě klasických příběhů jsou zde spousty bonusů. Komix byl narozeninový dárek asi před dvěma lety a pořád se k němu rád vracím.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

© 2020 By Mike, verze 3.4

samolepka.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now